Data: Wtorek 16 stycznia 2018r.

Małżeństwo i rodzi­na są tyl­ko i wyłącznie tym, co sa­mi z nich czynimy.

TERMINY SPOTKAŃ NPR DLA SŁUCHACZY STUDIUM ŻYCIA RODZINNEGO

stopyPrzypominamy wszystkim Uczestnikom Studium Życia Rodzinnego o udziale w dwóch spotkaniach poświęconych nauce naturalnych metod rozpoznawania płodności według metody profesora Józefa Rotzera. Na pierwszym spotkaniu w ramach Studium, 4 listopada br., zostały podane terminy: 3 lutego i 17 marca 2018 r. Prosimy o odnotowanie ich w kalendarzu.

Zaczęcamy małżonków i narzeczonych do uczestnictwa w kursie. To ważne, aby znać zasady odpowiedzialnego rodzicielstwa w małżeństwie. Z szacunkiem podchodzi się wtedy do życia, do ciała kobiety - odkrywając je jako wielką tajemnicę, ale także znajomość metod pozwala żyć w zgodzie z naturą, ze współmałżonkiem i z Bogiem, a to w życiu człowieka dla osiągnięcia szczęścia i pokoju jest bardzo ważne. 

Kurs naturalnych metod rozpoznawania płodności dla użytkowników (NPR) – 3 lutego i 17 marca 2018 r.

Podajemy wszystkie terminy spotkań Studium Życia Rodzinnego w roku 2017/2018: 4 listopada, 2 grudnia 2017 r., 20 stycznia, 3 lutego (NPR), 17 lutego, 3 marca, 17 marca (NPR) 2018 r.

UWAGA: Spotkania NPR dla narzeczonych, którzy uczestniczą w Studium Życia Rodzinnego w ramach przygotowania bezpośredniego do sakramentu małżeństwa są obowiązkowe.