Data: Piątek 19 października 2018r.

De­mok­racja zaczy­na się w rodzinie. Wszystko zaczyna się w rodzinie

WEEKEND DLA MAŁŻEŃSTW W HODYSZEWIE

rekolekcjePodczas jednej z uroczystych Inauguracji Nowego Roku pracy Duszpasterstwa Rodzin jednym z prelegentów był Pan prof. Jerzy Grzybowski wieloletni lider Ruchu Spotkania Małżeńskie. Mówił o pojawiających sie kryzysach w małżeństwie i o sposobach ich przezwyciężania. Szczególnie zwrócił uwagę na rolę wiary. Zaznaczył, że weekendowe rekolekcje przeznaczone są nie tylko dla małżeństw w kryzysie ale także dla tych, które chcą doskonalić swój związek i chcą uczyć się zasad poprawnej komunikacji i rozmowy w małżeństwie. Dlatego serdecznie zapraszamy małżeństwa na weekendowe rekolekcje w Sanktuarium Matki Bożej w Hodyszewie w dwóch terminiach 1) od 16 do 18 lutego oraz 2) od 13 do 15 kwietnia 2018 r.

Początek spotkania w piątek o godz. 17:30, a zakończenie w niedzielę o godz. 14:00.

Rekolekcje te przeznaczone są dla małżeństw o różnym stażu małżeńskim, różnym poziomie wiedzy i zaangażowaniu religijnym, z różną skalą uczuć łączących lub dzielących małżonków. Zapraszamy zarówno tzw. „dobre małżeństwa”, jak i małżeństwa przeżywające poważne konflikty, myślące niejednokrotnie o rozstaniu.

Doświadczenia ponad tysiąca weekendów odbywających się od dwudziestu już lat w całej Polsce pokazują, że forma Spotkań małżeńskich cieszy się dużym powodzeniem. Program rekolekcji oparty na wiedzy z zakresu psychologii komunikacji i teologii, pozwala lepiej zrozumieć siebie nawzajem w duchu miłości oraz poznać potrzeby i oczekiwania współmałżonka.

W atmosferze wyciszenia, z dala od codziennych trosk, spotykając się z samym sobą i ze współmałżonkiem w obecności Chrystusa, istnieje wspaniała możliwość pogłębienia wzajemnych więzi, odnowienia miłości oraz zażegnania pojawiających się trudności i konfliktów.

Wszelkich informacji udzielają i zgłoszenia przyjmują:

Bożena i Przemysław Sułkowscy tel. 661 754 243. e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

oraz na stronie: www.spotkaniamalzenskie.pl

Konieczne jest wcześniejsze zgłoszenie swego uczestnictwa!

Powtarzam: Warto skorzystać z tych rekolekcji. Warto jeszcze raz poczuć sie tak jak w narzeczeństwie!