Przygotowanie do ślubu - jedno spotkanie w miesiącu!!!

Przygotowanie do ślubu - jedno spotkanie w miesiącu!!!

Drodzy Narzeczeni. W ramach bezpośredniego przygotowania do Sakramentu małżeństwa, zapraszamy Was do Łomży, gdzie w sposób bezpieczny, ciekawy i łatwy możecie przygotować się do ślubu.  STUDIUM ŻYCIA RODZINNEGO - bo o to chodzi - organizowane przez Duszpasterstwo Rodzin naszej Diecezji to zalecana forma przygotowania do małżeństwa obok form podstawowej i nadzwyczajnej. Proponujemy Wam poziom "Odpowiedzialne narzeczeństwo. Szczęśliwe małżeństwo. czyli 5 spotkań dla narzeczonych pragnących żyć razem w wierności, uczciwości i miłości do końca życia". Studium to bez wątpienia najlepsza forma przygotowania do małżeństwa, bo ubogacona wykładami, zajęciami i warsztatami z najlepszymi specjalistami od życia małzeńskiego i rodzinnego.

Łączny czas trwania Studium to 5 miesięcy (pięć sobót, po jednej w miesiącu). Pomyślcie proszę czy nie łatwiej zarezerwować sobie jedną sobotę w miesiącu, niż pięć sobót w odstępie tygodniowym (tzw. forma podstawowa przygotowania) albo dwa weekendy (tzw. forma nadzwyczajna). Zalety Studium i potrzebne informacje znajdują się w zakładce: Studium Życia Rodzinnego. Podajemy terminy zajeć w roku 2023/2024: 21 października, 18 listopada, 2 grudnia 2023, 20 stycznia i 10 lutego 2024 r.

ZAPISY i INFORMACJE: Wydział Duszpasterstwa Rodzin, Kuria Diecezjalna Łomżyńska, ul. Sadowa 3, 18-400 Łomża, ks. Jacek Kotowski kom. +48 698 761 737, Pani Agnieszka kom. + 48 510 085 979 (najlepiej dzwonić po 15:00), bądź drogą e-mail podając imiona, nazwisko, numer poziomu Studium (Narzeczeni) i kontakt telefoniczny: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..