Pielgrzymka rodziców oczekujących na narodziny dziecka do Sanktuarium Świętej Rodziny

Pielgrzymka rodziców oczekujących na narodziny dziecka do Sanktuarium Świętej Rodziny

Zapraszamy serdecznie rodziców i matki oczekujące na narodziny dziecka poczętego do Parafii pw. Świętej Rodziny w Wyszkowie w niedzielę 19 maja br. (ul. Gen. Wł. Sikorskiego 40). Duszpasterstwo Rodzin wraz z Parafią organizuje tam spotkanie dla rodziców oczekujących na narodziny dziecka poczętego. Spotkanie rozpocznie się Mszą św. o godz. 10:30, na zakończenie której rodzice otrzymają specjalne błogosławieństwo. Spotkanie jest okazją do modlitwy o opiekę dla matek i dzieci rozwijających się pod ich sercami, o zdrowie i szczęśliwe rozwiązanie oraz o błogosławieństwo dla rodziców.

Jednocześnie informujemy, że tego dnia Sanktuarium Świętej Rodziny w Wyszkowie, gościć będzie obraz i relikwie bł. Rodziny Ulmów, w ramach ogólnopolskiej peregrynacji przygotowanej przez Krajowy Ośrodek Duszpasterstwa Rodzin. Małżonkowie Wiktoria i Józef wraz z ich siedmiorgiem dzieci, w tym z dzieckiem nienarodzonym, to wspaniały przykład małżeńskiego i rodzinnego życia, jak i orędownicy u Boga w sprawach dotyczących trosk i problemów dnia codziennego. 

Parafia pw. Świętej Rodziny w Wyszkowie decyzją Biskupa Łomżyńskiego jest miejscem pielgrzymowania rodzin i matek będących w stanie błogosławionym. Spotkania te odbywają się każdego roku w trzecią niedzielę miesiąca maja.